Ing. Martina Tichá 776 622 776
Ing. Martin Tichý 776 622 777
Žádné komentáře

NOVÉ NÁSTROJE PRODEJE NEMOVITOSTÍ

Současná pandemie přináší změny i do obchodu s realitami – minimalizace osobních setkání vede k digitalizaci nabídky nemovitostí ⇒ projděte si jednotlivé nabídky z pohodlí domova:

• základ bez kterého se neobejdete = půdorys

videoprohlídka = pro dobrého makléře standard

• „projděte“ se po bytě = 3D scan

dron = je důležitý hlavně u domů a pozemků

 

Pokud se stal někdo pomyslným vítězem tohoto roku, tak to je internet. Práce z domova, zavřená nákupní centra, omezený přístup ke službám – to vše je motivací statisíců lidí k usednutí k počítačům, tabletům a mobilům.

Doba, kdy zájemci o nové bydlení obcházeli vývěsky s nabídkami nemovitostí realitních kanceláří je dávno pryč. Teď stačí, aby byli lidé on-line a ihned mají přehlednou nabídku nemovitostí k prodeji a pronájmu ve svých rukou. Dobrý realitní makléř si toto uvědomuje – profesionál přistupuje k natáčení videoprohlídek nebo 3D scanů nemovitostí. Inzeráty takto prezentovaných nemovitostí na realitních serverech jsou ale stále výjimkou. My pracujeme digitálně – a tím je naše inzerce mnohem atraktivnější pro budoucí kupující! A Vy prodáte pohodlněji, rychleji a za víc!

I ty nejlépe pořízené fotografie vám pomohou jen stěží vytvořit si představu, jak na sebe jednotlivé místnosti navazují. Videoprohlídka vás sama provede nemovitostí. Společně s dobře udělaným půdorysem a 3D rozměrem Vám umožní z pohodlí domova “vidět” dispozici nemovitosti. Právě členění jednotlivých místností je jedním z hlavních důvodů, proč lidé stále preferují fyzické prohlídky.

 

Digitalizací nabídky si zájemce téměř vše prohlédne z pohodlí svého domova. Jsme tak při prodeji nemovitosti mnohem efektivnější.

 

Chcete dobře a rychle prodat a přitom se nesetkávat s mnoha neznámými lidmi?

Obraťte se na nás, umíme prodat Vaši nemovitost i bez osobních návštěv zájemců.

 

V regionálních novinách ECHO č. 29 vyšel v pátek 13. listopadu 2020 tento článek, který jako dvacátý první ze souborů článků bude informovat čtenáře o novinkách spojených s nemovitostmi.

 

 

Proč právě s námi ?
3 věci, které naši klienti nejvíce oceňují
Konzultace zdarma
Jdeme s dobou
Umíme to
arkcr
Člen