Ing. Martina Tichá 776 622 776
Ing. Martin Tichý 776 622 777
Žádné komentáře

Vykoupíme i Vaši nemovitost! Opravdu?

VYKOUPÍME I VAŠI NEMOVITOST!     OPRAVDU?

Potřebujete rychle prodat nemovitost – ale  jak neprodělat?

Najdete anonymní lísteček ve schránce na rychlý výkup právě Vaší nemovitosti… U těchto nabídek by měl člověk hned zpozornět a vše si řádně promyslet.

Nikdo vám nedá víc, než za kolik to sám později prodá, protože z 99% budete jednat pouze s obchodníkem s nemovitostmi. Dokonce vám nedá ani tolik, za kolik byste reálně prodali. Musí na tom mít zisk, protože ho to živí. Jejich odhadní cena, ze které vám dají s bídou třeba 70%, bude stejně nižší než realita.

Pokud jste v situaci, kdy nemáte jinou volbu, zjistěte si alespoň informace o společnosti, či osobě, se kterou do obchodu vstupujete. Abyste nebyli bez nemovitosti i bez peněz.

A pokud přeci jen trošku času ještě máte, obraťte se na renomovaného makléře. Zjistíte, že prodejní cena nemovitosti nemusí být nižší o statisíce jen proto, abyste prodali rychle. Správně nastavená cena a především správná prezentace Vaší nemovitosti Vám zajistí velmi dobrý prodej, z praxe kolikrát i za vyšší prodejní cenu, než jste předpokládali. Nebylo by škoda přijít o stovky tisíc? Nehledě na fakt, že zlevnit lze vždycky. A za radu od realitního makléře nic nedáte.

Jak tedy správně prodat co nejrychleji?

Konzultovat cenu s někým, kdo lokalitu zná, má třeba i zájemce z již realizovaných prohlídek v okolí. Makléř, který udělá vaší nemovitosti nepřehlédnutelnou inzerci, včetně fotek, videa, vytvoří Vaší nemovitosti vlastní webové stránky, udělá reklamu, nemovitost upraví k prodeji (vyklizení, vymalování, home staging) a tak dále. Tímto způsobem prodáte nejrychleji a za nejvyšší cenu.

Každý krok při prodeji nemovitosti pečlivě zvažte – nebojte se ptát, zjišťovat, hledejte reference makléřů. Nepodceňte důležitý a drahý obchod vašeho života!

 

V regionálních novinách ECHO č. 29 vyšel v pátek 18. října 2019 tento článek, který jako jedenáctý ze souborů článků bude informovat čtenáře o novinkách spojených s nemovitostmi.

 

Proč právě s námi ?
3 věci, které naši klienti nejvíce oceňují
Konzultace zdarma
Jdeme s dobou
Umíme to
arkcr
Člen