Ing. Martina Tichá 776 622 776
Ing. Martin Tichý 776 622 777
Žádné komentáře

Změna názvu realitní kanceláře z REALITY AZ na REALITY TICHÝ

V těchto dnech „mění volací znaky“ renomovaná realitní kancelář REALITY AZ, a to na REALITY TICHÝ. To je ten správný čas, abychom ke krátkému rozhovoru pozvali realitní makléřku Ing. Martinu Tichou a realitního makléře a znalce v oboru realit Ing. Martina Tichého:

Proč jste se přejmenovali na REALITY TICHÝ a v čem se liší vaše kancelář od ostatních subjektů na trhu s realitami? (Martin) Naši kancelář, kterou jsme založili v roce 2014, znají nejen naši klienti především pod naším jménem a tak jsme se chtěli personifikovat právě pod naším příjmením. Čím se lišíme od ostatních? Především profesním vzděláním v oboru realit a profesní certifikací v Asociaci realitních kanceláří ČR.

Díky mnoha zrealizovaným prodejům svým klientům nabízíme zkušenosti a znalosti na realitním trhu, individuální přístup a profesionální služby. Vždy zajistíme kompletní servis celého průběhu prodeje nemovitosti.

Co nabízíte nového? (Martina) Nabízíme realitní služby v novém standardu kvality – home staging, profesionální fotografie, efektivní inzerce, právní servis, nejvýhodnější hypotéku na trhu z jakékoliv banky a zázemí stabilní společnosti. To jsou naše benefity, které mohou využívat naši klienti při prodeji nebo pronájmu své nemovitosti.

Rozhodli jsme se rovněž, že budeme čtenářům novin ECHO poskytovat informační servis formou pravidelné rubriky: jak na prodej realit, na co si dát pozor, co je nového v hypotékách, v zákonech (např. katastrální, daňový) apod. Být informovaný se totiž velmi vyplatí! Příště: porostou ceny bytů?

V regionálních novinách ECHO č. 33 vyšel v pátek 30. listopadu 2018 tento článek, který jako první ze souborů článů bude informovat čtenáře o novinkách spojených s nemovitostmi.

Proč právě s námi ?
3 věci, které naši klienti nejvíce oceňují
Konzultace zdarma
Jdeme s dobou
Umíme to
arkcr
Člen