Ing. Martina Tichá 776 622 776
Ing. Martin Tichý 776 622 777

Reference

Pěkný rodinný dům se zahradou, klidná lokalita Česká Skalice


Naprosto skvělý přístup, již dvakrát jsme využili realitní kancelář manželů Tichých a v obou případech to byla bezvadná spolupráce s výborným výsledkem. Děkuji a vřele doporučuji!

Ing. Mgr. Petr Tůma, Praha (prodávající)

Chata se zahradou Velké Poříčí


“Chci se podělit o svou zkušenost s touto realitkou – slušnost, profesionalita, spolehlivost, kompletní servis a vše vyřízeno k naší i jejich spokojenosti. Moc děkujeme manželům Tichým.”

Jana Hazuchová, Náchod (prodávajcí)

Velmi pěkný dům, vyhledávaná lokalita Hronov


“Ráda bych touto cestou poděkovala Realitní kanceláři Tichý za velmi vstřícný, korektní, férový a lidský přístup, při prodeji mého domu. Pomohli zajistit i vyklizení nemovitosti, zajistili veškerou agendu, to vše s grácií sobě vlastní. Snad stačí poznamenat, že již dvěma mým dalším přátelům zajistili také prodej jejich nemovitostí, na základě mého doporučení. Ještě jednou velmi děkuji a mohu 100% doporučit!!!!”

Jana Valentová, Hronov (prodávající)

Pěkný rodinný dům Studnice – Zblov


Chci poděkovat, manželům Tichým za to, že nám s manželkou pomohly k našemu vysnenemu bydlení. Jsou to profesionálové. Hlavně rychlost a lidský přístup. Moc děkujeme a přejeme vám ať se vám daří. S pozdravem Kumstovi.

Miloslava a Antonín Kumstovi, Zblov (Kupující)

Luxusní vila, atraktivní lokalita Hronov


Moc děkuji realitní kanceláři Reality TICHÝ, předně paní Ing. Martině Tiché, Reality TICHÝ velmi seriózní jednání, absolutně bezproblémový přístup, ochota se na čemkoliv domluvit a 100% ochrana zákazníka.

Kateřina Bernardová, Jičín (prodávající)

 

Profesionální jednání, skvělí lidé, poradí, pomůžou. nejlepší realitka v tomto kraji… Díky za splněný sen o bydlení 💓

Jitka a Roman Šimkovi, Praha (kupující)

Pěkný moderní byt 1+kk OV Náchod


Profesionalny pristup a jednanie. Nehnutelnost bola rychlo predana. Manzelia Tichy su mily, komunikativny, seriozny. Predaj prebiehal zo zahranicia bez jedineho problemu. Vrelo odporucam.

Hana Szabo, Slovensko (prodávajcí)

 

Výborná spolupráce při koupi bytu vč. jeho následného pronájmu. Profesionální přístup při komunikaci s prodávajícím, doložení potřebných podkladů. Naprostá samostatnost a profesionalita při předání bytové jednotky vč. souvisejících činností s odečty médií, předávacím protokolem a v neposlední řadě následným kompletním zpracováním daňového přiznání pro daň z nabytí nemovitostí. Velmi seriózní jednání. Ze zkušenosti s několika RK je RK REALITY TICHÝ tou nejlepší.

Ing. Jan Němeček (kupující)

Velmi pěkný byt 1+1 s velkou lodžií Náchod


S realitní kanceláří jsem byla moc spokojená. Pro své klienty dělají maximum. Můžu ji jen doporučit.

Petra Prokopová, Náchod (prodávající)

Dům v historické části města, Nové Město nad Metují


Předloni jsem prodávala svůj domek prostřednictvím REALITY TICHÝ a musím říct, že moje volba RK byla ta nejlepší. Skvělá, vysoce profesionální, ale velice lidská a citlivá práce této RK mne přesvědčila o tom, že je s čistým svědomím doporučím komukoli. Chtěla bych manželům Tichým touto cestou ještě jednou poděkovat.

Anna Fajglová, Dobruška (prodávajcí)

 

Nemovitost jsme kupovali a s manželi Tichými jsme se seznámili jako se zástupci protistrany, nicméně svým profesionálním a otevřeným jednáním si rychle a zaslouženě získali naši důvěru. Ocenili jsme jejich flexibilitu, znalost regionu i síť spolupracovníků, díky níž byli schopni zajistit servis od A do Zet.

Hana a Pavel Čechovi, Nové Město nad Metují (kupující)

Pěkný byt 2+1 OV, Hronov


Touto cestou , bych Vám chtěl vyjádřit poděkování a úctu k Vašemu spolehlivému, rychlému a  ochotnému jednání v dané věci . Byl jsem mile překvapen slovy (Děláme to jinak ) perfektní vlídný přístup bez jakýchkoliv bočních úmyslů. A toho si cením nejvíc !!!

Vřele doporučuji vaši realitní kancelář a vaše služby i svým přátelům a blízkým .

Michal Vlček, Rokytník (prodávající)

 

Tento rok jsem se rozhodl koupit byt. Přes internetový inzerát jsem oslovil manželé Tichý (REALITY TICHÝ) s prosbou o prohlídku vybraného bytu. Musím říci, že přístup této realitní kanceláře a manželů Tichých byl od samého počátku max. profesionální a kde jaká realitní společnost by se od nich mohla učit. Vždy mě vyšli vstříc a na všem jsme se společně dohodli.

Moc děkuji za zajištění hladkého průběhu koupě a za zajištění další potřebné někdy i pro laika nelehké administrace k převodu nemovitosti.

Tuto realitní kancelář můžu jen doporučit a třeba někdy se těším na další bezvadnou spolupráci.

Roman Toušek, Hronov (kupující)

Byt 3+1 OV, Náchod


Už to budou dva roky co jsem se rozhodla koupit si své vlastní bydlení.Obrátila jsem se na REALITY TICHÝ manželů Tichých.Chtěla bych jim touto cestou mooocccc poděkovat za nejen jejich perfektně odvedenou práci a skvělé jednání,ale i úžasnou trpělivost.😀

REALITY TICHÝ je opravdu reality se vším konfortem od A do Z.

Ráda se na ně zas obrátím pokud budu jejich služby potřebovat.

Ještě jednou moc děkuju jste jedničky.

Helena Hošková, Náchod

Pěkný byt 3+1 OV, Náchod


S přítelkyní jsme se rozhodli pro koupi bytu. V období, kdy jsme začínali plánovat a porozhlížet se probíhalo v mediích lynčování různých realitních makléřů z důvodu kvality nabízených služeb a přístupu k zákazníkům. Toto se nám potvrdilo ihned při prvních jednání s ostatními firmami. Úplně jsem zapomněl, že jsem půl roku zpět měl telefonát s jistým panem Tichým, kterému jsem sdělil, že koupi bytu nyní aktuálně řešit nebudu, ale v budoucnu bych chtěl. Pan Tichý se mi však sám od sebe ozval a pozval nás na schůzku. Otevřeně jsem sdělil, že nemám absolutně žádné zkušenosti s nákupem bytu. Dostalo se mi pochopení ze strany manželů Tichých. Vše nám bylo naprosto jasně a přehledně vysvětleno. Seznam bodů, které budeme muset projít, nám byl dodán jak v písemné, tak elektronické podobě. Manželé Tichý byli vždy na telefonu, kdykoli jsme něco potřebovali. Vše, co bylo slíbeno, bylo do posledního puntíku splněno. Dodnes, vždy když otevírám dveře našeho krásného bytu, děkuji společnosti REALITY TICHÝ, za jejich profesionální a lidský přístup. Mohu jen doporučit.

Eliška Čápová a Filip Tóth, Náchod

Družstevní byt 3+1 po kompletní rekonstrukci, Náchod – Běloves


Velice slušné a vstřícné jednání, spolehlivá spolupráce. Doporučuji a děkuji.

Jan Bernard, Náchod

Prvorepubliková vila, Opočno


Také bych chtěl poděkovat manželům Tichým za skvělou odvedenou práci. Vážim si jejich spolupráce, jejich ochotu, flexibilitu, informovanost, a v posledni řadě také rychlost vyřizování. Komunikace na skvělé úrovni, velmi přátelské jednání. Zaměstnavatel mi neumožnil tolik volného prostoru jaký bych si představoval, v podstatě věci veškeré náležitosti za mě vyřídili manželé Tiší. Všem kteří opravdu hledají dobrou realitku v tomto regionu vřele doporučuji.

Jiří Kolenyak, Horní Lipka

Při koupi nemovitosti jsme spolupracovali s manželi Tichými. S čistým svědomím musím říci, že takových realitních makléřů, jako je pan Tichý a paní Tichá, by mělo být víc, ne-li většina. Komunikace s nimi byla naprosto srozumitelná a informovanost z jejih strany perfektní. Nikdy se ke svemu klientu neotočí zády, snaží se vyhovět snad v čemkoliv. Pana Tichého a paní Tichou mohu opravdu vřele doporučit. Touto cestou jim děkuji.

Ing. Lucie Kubů

Družstevní byt 3+1, Hronov


Doporučuji tutu realitní kancelář všem, kteří chtějí minimalizovat rizika spojená s převodem nemovitosti. Manželé Tiší velmi srozumitelně komunikovali s oběma stranami. Vyvstalé problémy operativně, rychle a profesionálně řešili . Obratem obě strany informovali o výsledku a následném postupu převodu. Zasloužená provize.Moje spokojenost.

Vladimír Hrubý, Vernéřovice

Byt 3+1 OV, Náchod


Na manželé Tichý jsme se obrátili po doporučení od známých. Stejně jako mi, tak i oni prostřednictvím REALITY TICHÝ prodávali svůj byt. Po oslovení proběhla první konzultační návštěva a upřesnění požadavků. Poté již vše probíhalo v režii firmy a mi se o nic více méně nemuseli starat. Byt byl do měsíce prodaný a mi už bydlíme v RD 😉
Mohu vřele doporučit.

David Jeřábek, Velký Třebešov (prodávající)

 

Veliká spokojenost. Pan Tichý i paní Tichá vše zařídili za mě, rychlé a férové jednání. Lidský přístup a ochota. Určitě doporučuji tuto realitní kancelář!

Petra Čecháková, Náchod (kupující)

Chata, Červený Kostelec


Dobrý den všem kdo hledají vlastní bydlení nebo jen pronájem ocenění majetku nebo chtějí svou nemovitost prodat nebo pronajmout.
S veškerou důvěrou mohu doporučit realitní kancelář REALITY TICHÝ, která mi vyřizovala veškeré podklady a zprostředkování přímo s vlastníkem nemovitosti,od kterého jsem nemovitost pořídil.
Pohodlné,korektní jednání na přátelské úrovni ve mně vzbuzovala od začátku dobrý dojem, plné informace o nemovitosti a včasné a pohotové vyřízení získání bydlení ulehčili starosti s vyřízením.
Vše probíhalo na profesionální úrovni ke spokojenosti všech zůčastněných stran.

Doporučuji všem kdo chcete nechat těžká řešení a vyřízení potřebných dokumentů odborníkům.
Děkuji realitní kanceláři REALITY TICHÝ Náchod

Josef Čermák, Náchod

Byt 3+1, Náchod – pronájem


Doporučuji využití služeb této realitní společnosti. Seznámili mě s postupem, inzerovali, předváděli zájemcům, prostě se starali pečlivě o vše potřebné. Zbavili mě zdlouhavého a problematického procesu pronájmu vlastní nemovitosti.

Jana Pincáková, Náchod

Družstevní byt 4+1, Nové Město nad Metují


V létě jsem prodával družstevní byt v Novém Městě nad Metují. Nejprve jsem prodej inzeroval sám, ale po smršti telefonů různých, řekl bych někdy i pochybných realitních makléřů, mě zaujala pouze pro mě neznámá realitní kancelář REALITY TICHÝ. Jednání s manželi Tichými bylo hned od počátku na úrovni, plné důležitých informací a přátelského chování. Proto jsem se rozhodl pro spolupráci. Veškerou administrativu vyřídili za mě, všechny důležité informace jsem obratem věděl a jako třešinka na dortu… prodej bytu byl vyřízen do měsíce od prvního telefonu! Smlouva o prodeji byla perfektně připravená, veškeré schůzky na bytovém družstvu či s kupujícím byly přesně naplánované, takže vše proběhlo na jedničku.

Pokud bud ještě někdy nějakou nemovitost v budoucnu prodávat, tak mám naprosto jasno. REALITY TICHÝ jsou jediná možnost! Proto tímto chci poděkovat za perfektní práci manželů Tichých a vřele doporučit všem, kdo hledají čestné a seriózní jednání při prodeji své nemovitosti.

Michal Masaryk, Černčice

Byt 3+1 OV, Náchod


Zkušenost s RK jsem neměla žádnou a jiná RK moji nemovitost nenabízela. Spolupráce s REALITY TICHÝ mi přivedla solventní kupující a jistotu, že “nenaletím” podvodníkovi. Ostatním prodávajícím bych doporučila, že pokud nemají alespoň základní povědomí o prodeji nemovitostí, aby byly velice opatrní, vzhledem k podvodníkům různého druhu i k výběru RK a ta by měla být členem Asociace realitních kanceláří ČR. Komunikace s Vaší RK byla naprosto bezproblémová a vždy jste mi vyšli vstříc, jak jen to bylo možné až do předání nemovitosti kupujícímu. Byla jsem velice spokojená a mohu Vaši RK jen doporučit ostatním.

Alena Pavelková, Náchod

Družstevní byt 4+1, Náchod – Plhov


Před rokem jsem byl postaven před skutečnost prodat byt v Náchodě. Obrátil jsem se telefonicky na několik realitních kanceláří v Náchodě (bydlím v Liberci) a nabídl byt k prodeji. Realitní kanceláře si byt nafotografovali, fotografie zveřejnili na internetu a tím to skončilo. Až na jednu. Byla to realitní kancelář REALITY TICHÝ manželů Tichých v Náchodě. Tito manželé oba realitní makléři se mnou začali telefonicky jednat a s naprostou profesionalitou a především ochotou a slušností mě seznámili s tím, jak budou byt nabízet atd. Jejich přístup ke mně, jako ke klientovi byl velice vstřícný. Byl jsem průběžně informován (i několikrát týdně) o konkrétním stavu celé situace kolem nabízeného bytu a takto celá věc pokračovala až do naprostého vyřízení celé záležitosti. Oba zmínění realitní makléři Ing. Tichá a Ing. Tichý se postarali o naprosto veškerou agendu ohledně prodeje a o veškeré finanční záležitosti. Rád bych touto cestou REALITY TICHÝ a především manželům Tichým ještě jednou poděkoval za naprosto perfektní vyřešení mých starostí s bytem a popřál jim do jejich práce i do soukromého života hodně štěstí. Ještě jednou za vše děkuji.

Jiří Špicner, Liberec

Byt 3+kk OV, Hronov


Myslel jsem si, že prodat byt nebude problém, ale bohužel volali jen realitní makléři nevalných mravů. Když přišel nějaký zájemce, tak z toho stejně nic nebylo, protože neměl peníze a potřeboval hypotéku, kterou si nebyl schopen zajistit. Spolupráce s Vámi byla skvělá, hlavně jste komunikovali. Kupující byl také spokojený a zajistili jste mu hypotéku. Místo starostí s prodejem jsem se mohl věnovat svojí práci. Vaši realitku jsem si vybral, protože jste byli od začátku solidní a profesionální. Závěrem musím uznat, že spolupráce byla výborná, jsem rád, že jsem si vybral Vás. Co jste řekli, to jste splnili. Mám prodaný byt bez problémů a s klidem. Bylo to super! Hodně štěstí a spokojených klientů!

Aleš Novotný, Hronov

Byt 3+1 OV, Náchod – Plhov


Zkušenosti s prodejem jsem neměla žádné. Spolupráce s Vámi mi přinesla solventního klienta a právní ochranu pro obě strany – kupující i prodávající. Doporučuji vybrat profi realitku, která má svoji vlastní kancelář a „nepracuje“ z domova. Jsem velmi spokojená a vřele doporučuji.

Iva Hanušová, Náchod

Proč právě s námi ?
3 věci, které naši klienti nejvíce oceňují
Konzultace zdarma
Jdeme s dobou
Umíme to