Ing. Martina Tichá 776 622 776
Ing. Martin Tichý 776 622 777
Žádné komentáře

Prodej nemovitosti v exekuci? ANO!

Prodej nemovitosti v exekuci? ANO!

Pokud se vlastník nemovitosti ocitne v exekuci, ještě není vše ztraceno. Musí ale jednat rychle!

Dříve, než exekutor vydá exekuční příkaz k prodeji nemovitosti. Smyslem exekuce je uspokojit věřitele. A to my, společně s naším advokátem z HK, umíme. Prodej sice není jednoduchý, ale umíme prodat rychle a za stávajících podmínek za nejvýhodnější cenu. Určitě mnohem vyšší, než v nedobrovolné dražbě.

 

Neváhejte a obraťte se na nás včas!

Obecné pravidlo říká, že prodej majetku v exekuci je zakázán. To ale neplatí vždy – existují výjimky! Jedna z možností, která prodej nemovitosti v exekuci umožňuje, je prodej před nedobrovolnou dražbou.

Prodej není jednoduchý, ale možnosti tu jsou

Pokud je tedy Vaše nemovitost v exekuci, je potřeba začít jednat rychle! Spojte se s námi a společně s naším advokátem vymyslíme nejvhodnější řešení. Pokud se totiž podaří realizovat prodej dříve, než dojde na nedobrovolnou dražbu, je vždy takový krok pro Vás, jako majitele nemovitosti, výhodnější. Nemovitost se v takovém případě prodá za vyšší částku, než když ji necháte spadnout do dražby.

Neváhejte a obraťte se na nás včas!

Jsme diskrétní, vázáni mlčenlivostí a umíme Vám pomoci!

 

V regionálních novinách ECHO č. 9 vyšel v pátek 16. dubna 2021 tento článek, který jako dvacátý pátý ze souborů článků bude informovat čtenáře o novinkách spojených s nemovitostmi.

 

 

Proč právě s námi ?
3 věci, které naši klienti nejvíce oceňují
Konzultace zdarma
Jdeme s dobou
Umíme to